0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ کراش رویال پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
World
Friendly Club Matches
Arsenal
۱
۱
Bournemouth AFC
Finished
۰۶:۰۰
SL Benfica
۰
۱
Brentford
inprogress
۲۲:۳۰
Gamba Osaka
۰
۱
Real Sociedad
Finished
۱۳:۳۰
Cagliari
۱
۳
Calcio Como
Finished
۱۸:۳۰
Hamburger SV
۰
۰
Aris Limmasol
Finished
۱۵:۳۰
Las Palmas
۱
۱
Granada CF
Finished
۲۰:۳۰
Osasuna
۱
۱
CD Mirandes
Finished
۲۱:۰۰
Genoa
۳
۲
Mantova
Finished
۱۸:۳۰
Hertha BSC Berlin
۱
۱
Cardiff City FC
Finished
۱۹:۳۰
Hertha BSC Berlin
۱
۲
Huddersfield Town
Finished
۱۵:۳۰
Fortuna Sittard
۱
۳
Borussia Monchengladbach
Finished
۱۴:۳۰
Stourbridge FC
۰
۲
Hereford FC
inprogress
۲۲:۱۵
Juventud Torremolinos CF
۰
۰
Leyton Orient
inprogress
۲۱:۰۰
Hapoel Ironi Rishon Lezion
۱
۰
Hapoel Afula
Finished
۱۸:۳۰
FK Sloboda Tuzla
۰
۰
FK Laktasi
Finished
۲۰:۰۰
TVD Velbert
۱
۱
Concordia Wiemelhausen
Finished
۲۰:۳۰
Hinckley LR
۱
۰
Kettering Town FC
inprogress
۲۲:۱۵
Citta DI Campobasso
۰
۲
Dagenham & Redbridge
inprogress
۲۱:۳۰
Sporting Khalsa FC
۰
۰
Alvechurch
inprogress
۲۲:۱۵
Chelsea
۲
۲
Wrexham
Finished
۰۵:۳۰
Padova
۲
۲
ASD Torres
Finished
۱۸:۳۰
Hapoel Umm Al Fahm
۰
۰
Hapoel Ramat Hasharon
inprogress
۰۹:۳۰
FC Bulle
۰
۰
FC Portalban-Gletterens
inprogress
۲۱:۰۰
Holyport
۰
۱
Marlow FC
inprogress
۲۲:۱۵
Europe
UEFA Europa League Qualification
AFC Ajax
۰
۰
FK Vojvodina Novi Sad
inprogress
۲۲:۰۰
Panathinaikos
۲
۰
PFC Botev Plovdiv 1912
inprogress
۲۱:۳۰
SC Braga
-
-
Maccabi Petach Tikva
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
MFK Ruzomberok
۰
۲
Trabzonspor
Finished
۲۰:۰۰
Kilmarnock
۰
۰
Cercle Brugge KSV
inprogress
۲۲:۰۰
Molde FK
۳
۱
Silkeborg IF
Finished
۲۰:۳۰
FC Sheriff Tiraspol
۰
۱
IF Elfsborg
Finished
۲۰:۳۰
CS Corvinul Hunedoara
۰
۰
HNK Rijeka
Finished
۲۰:۳۰
TS Wisla Krakow
۱
۲
SK Rapid Wien
Finished
۱۹:۳۰
Europe
EURO U19
France U19
۱
۰
Ukraine U19
inprogress
۲۱:۳۰
Norway U19
۲
۱
Turkey U19
Finished
۱۹:۰۰
Italy U19
۰
۱
Spain U19
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Serie A
Fluminense RJ
۱
۰
Palmeiras
Finished
۰۴:۰۰
Criciuma EC
۱
۱
Fortaleza CE
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Clube Goianiense
۱
۱
EC Bahia
Finished
۰۴:۰۰
Cruzeiro MG
۲
۰
EC Juventude
Finished
۰۱:۳۰
Sao Paulo FC
۲
۲
Botafogo RJ
Finished
۰۲:۰۰
Vitoria BA
۱
۲
Flamengo RJ
Finished
۰۲:۳۰
World
Olympic Games Women, Group C
Spain (W)
۲
۱
Japan (W)
Finished
۱۸:۳۰
Nigeria (W)
۰
۱
Brazil (W)
Finished
۲۰:۳۰
World
Olympic Games Women, Group B
Germany (W)
۳
۰
Australia (W)
Finished
۲۰:۳۰
USA (W)
۱
۰
Zambia (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Argentina
Liga Profesional
Godoy Cruz
۲
۱
CA River Plate
Finished
۰۲:۰۰
Atletico Huracan
۰
۰
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۲:۰۰
Venezuela
Liga FUTVE
Metropolitanos FC
۰
۰
Universidad Central de Venezuela
Finished
۰۱:۰۰
Monagas SC
۰
۰
Deportivo La Guaira
Finished
۰۳:۴۵
South America
Copa Sudamericana
Universidad Catolica Quito
۱
۱
Libertad Asuncion
Finished
۰۱:۳۰
Bragantino Red Bull
۳
۲
Barcelona SC Guayaquil
Finished
۰۴:۰۰
Boca Juniors
۱
۰
Independiente Del Valle
Finished
۰۴:۰۰
Brazil
Serie C
AA Aparecidense
۰
۰
Ypiranga RS
Finished
۰۱:۳۰
World
Olympic Games Women, Group A
Canada (W)
۲
۱
New Zealand (W)
Finished
۱۸:۳۰
France (W)
۲
۰
Colombia (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Indonesia
Piala Presiden
Persib Bandung
۰
۱
Persis Solo
Finished
۱۶:۰۰
Pusamania Borneo FC
۱
۱
PSM Makassar
Finished
۱۲:۰۰
Europe
UEFA Europa Conference League Qualification
CFR 1907 Cluj
۰
۰
Neman Grodno
inprogress
۲۱:۰۰
KAA Gent
۲
۱
Víkingur Gota
inprogress
۲۱:۳۰
NK Maribor
۰
۰
Universitatea Craiova
inprogress
۲۱:۴۵
Paksi FC
۲
۰
AEK Larnaca
inprogress
۲۱:۳۰
FC Zurich
۳
۰
Shelbourne FC
Finished
۲۰:۳۰
Floriana FC
۰
۱
Vitoria Guimaraes
Finished
۲۰:۳۰
Valur Reykjavik
۰
۰
Saint Mirren FC
inprogress
۲۲:۱۵
Go Ahead Eagles
۰
۰
SK Brann Bergen
Finished
۲۰:۰۰
F91 Dudelange
۲
۶
BK Hacken
Finished
۲۰:۳۰
Maccabi Haifa FC
۰
۳
Sabah FK
Finished
۲۰:۴۵
FC St. Gallen
۲
۱
Tobol Kostanay
inprogress
۲۱:۳۰
Hapoel Beer-Sheva
۰
۰
PFC Cherno More Varna
Finished
۲۰:۳۰
FC Milsami Orhei
۱
۱
FC Astana
Finished
۱۹:۳۰
NK Olimpija Ljubljana
۲
۰
Polissya Zhytomyr
Finished
۲۰:۳۰
KP Legia Warszawa
۱
۰
Caernarfon Town FC
inprogress
۲۲:۱۵
FK Sarajevo
۰
۰
FC Spartak Trnava
inprogress
۲۲:۳۰
HNK Hajduk Split
۰
۰
HB Torshavn
inprogress
۲۲:۳۰
FK Zalgiris Vilnius
۲
۱
Pafos FC
Finished
۱۹:۳۰
Ilves Tampere
۲
۱
FK Austria Wien
Finished
۱۹:۳۰
Vikingur Reykjavik
۰
۱
KF Egnatia
inprogress
۲۲:۱۵
HSK Zrinjski Mostar
۰
۱
NK Bravo
inprogress
۲۲:۳۰
KuPS Kuopio
۰
۱
Tromso IL
Finished
۱۸:۳۰
FK Mlada Boleslav
۲
۰
FK Transinvest
Finished
۱۹:۳۰
NK Osijek
۴
۱
FC Levadia Tallinn
inprogress
۲۱:۳۰
Omonia FC Nicosia
۳
۱
FC Torpedo Kutaisi
Finished
۲۰:۰۰
FC CSKA 1948
۱
۰
FK Buducnost Podgorica
inprogress
۲۱:۰۰
Istanbul Basaksehir FK
۶
۱
Fiorita
inprogress
۲۱:۱۵
FC Noah Artsakh
۷
۰
Sliema Wanderers FC
Finished
۱۹:۳۰
FC Zimbru Chisinau
۰
۳
FC Ararat-Armenia
Finished
۲۰:۱۵
Djurgardens IF
۳
۰
Niedercorn Progres
Finished
۲۰:۳۰
Stjarnan
۰
۰
Paide Linnameeskond
inprogress
۲۲:۳۰
Breidablik Kopavogur
۰
۱
FC Drita Gjilan
inprogress
۲۲:۴۵
FC Iberia 1999
۲
۰
KF Partizani Tirana
Finished
۱۹:۳۰
FK Zira
۴
۰
DAC Dunajska
Finished
۲۰:۰۰
Brondby I.F.
۶
۰
KF Llapi Podujeve
Finished
۲۰:۳۰
FC Banik Ostrava
۵
۱
FC Urartu Banants Yerevan
Finished
۲۰:۳۰
FK Radnicki 1923 Kragujevac
۰
۰
FK Mornar Bar
inprogress
۲۱:۳۰
FK Sumgayit
۱
۲
MOL Fehervar FC
Finished
۱۹:۳۰
FCB Magpies
۰
۳
FC Copenhagen
Finished
۱۹:۳۰
St Patrick's Athletic
۲
۰
FC Vaduz
inprogress
۲۲:۱۵
Mexico
Liga MX Femenil
Tijuana (W)
۳
۰
Necaxa (W)
Finished
۰۶:۳۶
United States
NISA
Georgia Lions
۰
۲
Maryland Bobcats
Finished
۰۲:۳۰
Irvine Zeta FC
۳
۱
Capo FC
Finished
۰۵:۳۰
Michigan Stars
۰
۰
Savannah Clovers
Finished
۰۲:۳۰
FC Arizona
۰
۰
Los Angeles Force
Finished
۰۴:۳۰
Brazil
Serie B
Amazonas FC
۱
۱
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۴:۰۰
Brusque
۱
۰
Paysandu
Finished
۰۳:۳۰
Iceland
1. Deild
IF Grotta
۰
۰
UMF Grindavik
inprogress
۲۲:۴۵
IR Reykjavik
۰
۰
Leiknir Reykjavik
inprogress
۲۲:۴۵
Afturelding Mosfellsbaer
۰
۰
Keflavik
inprogress
۲۲:۴۵
UMF Njardvik
۰
۰
Throttur Reykjavik
inprogress
۲۲:۴۵
India
Calcutta Premier Division
Mohammedan SC
۲
۱
Patha Chakra
Finished
۱۳:۰۰
Measures Club
۱
۱
BSS Sporting Club
Finished
۱۳:۰۰
Kidderpore SC
۰
۰
Prayag United Sports Club
Finished
۱۳:۰۰
Peru
Liga 1 - Clasura
Alianza Atletico
۱
۱
FBC Melgar Arequipa
inprogress
۲۱:۳۰
Cusco FC
-
-
Sport Huancayo
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Malaysia
Super League
Sabah FC
۲
۰
Negeri Sembilan
Finished
۱۵:۴۵
Argentina
Primera Nacional Reserves
Temperley Reserves
۲
۰
Almagro Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Almirante Brown Reserves
۲
۰
Atletico Camioneros Reserves
Finished
۱۷:۳۰
All Boys Reserves
۰
۰
Defensores Unidos Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Tristan Suarez Reserves
۱
۲
Arsenal de Sarandi Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Talleres Remedios Reserves
۱
۱
Agropecuario Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Nueva Chicago Reserves
۱
۱
Ferro Carril Oeste Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Republic of Korea
WK-League
Suwon (W)
۱
۱
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
Finished
۱۳:۳۰
Seoul City (W)
۱
۲
Jeonbuk Hwacheon KSPO (W)
Finished
۱۳:۳۰
Changnyeong FC (W)
۰
۱
Sejong Sportstoto (W)
Finished
۱۳:۳۰
Gyeongju H&N Power (W)
۲
۱
Boeun Sangmu (W)
Finished
۱۳:۳۰
Finland
Kolmonen
Atlantis FC
۲
۱
FC Kuusysi Lahti Akatemia
Finished
۱۹:۴۵
Tampereen Peli-Toverit
۱
۲
Saaksjaerven Loiske
Finished
۱۹:۳۰
VG-62
۱
۴
KeuPa
Finished
۱۹:۳۰
Tervakosken Pato
۰
۰
ACE
Finished
۱۹:۳۰
KPV Akatemia
۲
۳
Korsnas FF
Finished
۱۹:۳۰
PPJ/Lauttasaari
۵
۰
HerTo
Finished
۲۰:۵۰
Purha
۲
۰
Lautp
Finished
۱۹:۰۰
Costa Rica
Primera Division
AD Municipal Liberia
۱
۲
LD Alajuelense
Finished
۰۳:۳۰
Deportivo Saprissa
۳
۱
AD Guanacasteca
Finished
۰۶:۰۰
AD San Carlos
۰
۰
CS Cartagines
Finished
۰۳:۳۰
North and Central America
CONCACAF Championship U20, Group C
Guatemala U20
۱
۲
Mexico U20
Finished
۰۵:۳۶
Haiti U20
۱
۳
Panama U20
Finished
۰۲:۳۶
Bolivia
Campeonato Integracion Women
The Strongest (W)
۲
۱
Bolivar La Paz (W)
Finished
۱۶:۳۰
Independiente Petrolero (W)
۱
۴
Nacional Potosi (W)
Finished
۲۰:۳۰
Zimbabwe
Premier Soccer League
Chicken Inn FC
۲
۰
FC Platinum
Finished
۱۶:۳۰
Dynamos FC
۱
۱
Yadah FC
Finished
۱۶:۳۰
Republic of Korea
K3 League
Hwaseong FC
۵
۲
Busan Transport Corp
Finished
۱۱:۳۰
Australia
NPL Queensland
Sunshine Coast Wanderers
۱
۱
Brisbane Wynnum Wolves FC
Finished
۱۳:۰۰
Australia
NPL New South Wales Women
Sydney Olympic (W)
۰
۲
University of New South Wales (W)
Finished
۱۳:۱۵
Brazil
Amapaense
Trem DC
۲
۱
Oratório Recreativo Clube
Finished
۰۲:۴۵
United States
USL League One
Forward Madison FC
۲
۱
Central Valley Fuego
Finished
۰۳:۳۰
Colombia
Primera A
Club Deportivo Los Millonarios
۱
۲
Atletico Nacional de Medellin
Finished
۰۴:۳۰
Asia
AFF U19 Championship
Singapore U19
۲
۰
Brunei U19
Finished
۱۱:۳۰
Malaysia U19
۱
۱
Thailand U19
Finished
۱۱:۳۰
Brazil
Brasileiro U20
SC Internacional RS U20
۲
۰
Atletico Mineiro U20
inprogress
۲۱:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
Chemnitzer FC
۰
۰
Hallescher FC
inprogress
۲۱:۵۰
Uruguay
Reserve League
Deportivo Maldonado Reserves
۱
۱
CA Progreso Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Malawi
Super League
Dedza Dynamos
۴
۰
Baka City
Finished
۱۶:۰۰
World
Friendly International Matches U20
Argentina U20
۱
۱
Mauritania U20
inprogress
۲۰:۳۰
Germany
Regionalliga Bayern
Nurnberg II
۱
۳
SpVgg Bayreuth
Finished
۲۰:۰۰
Kazakhstan
1. Division
FK Ekibastuz
۲
۱
Khan Tengri FC
Finished
۱۴:۳۰
FC Okzhetpes
۷
۱
FK Arys
Finished
۱۴:۳۰
Kaisar Kyzylorda Reserves
۰
۰
Zhetisay
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Mineiro 2
Mamore
۰
۰
North EC MG
Finished
۰۲:۳۰
United States
MLS All-Stars
MLS All Stars
۱
۴
Liga MX All-Stars
Finished
۰۳:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
TP 47 Tornio
۳
۲
JS Hercules
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Catarinense 2
Juventus Jaragua do Sul
۰
۰
Tubarao
inprogress
۲۲:۰۰
Iceland
2. Deild
KFG Gardabaer
۰
۰
Hottur/Huginn
inprogress
۲۲:۴۵
Brazil
Paraibano U20
Auto EC U20
۴
۰
Nacional de Patos U20
Finished
۱۷:۳۰
Auto Esporte Clube PB U20
۴
۰
Nacional de Patos U20
Finished
۱۷:۳۰
Iceland
1. Deild Women
Fram Reykjavik (W)
۰
۱
IA Akranes (W)
inprogress
۲۲:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید
تیم بت بال نود